01/04

Piłkarski talent i wielkie serce

Lukas Podolski

Lukas Podolski jest znany ze swej pogody ducha i mocnej lewej nogi. Ale to, co naprawdę go wyróżnia, to szczerość, naturalność i mocna wiara w wartości, które już wcześniej szczególnie cechowały jego podejście do sportu. Osiągnął olbrzymi sukces jako zawodowy piłkarz, a przy tym nigdy nie utracił kontaktu z rzeczywistością.

Dowiedz się więcej

02/04

Złoty chłopak

Lukas Podolski

Lukas Podolski jest znany z tego, że nie używa zbyt kwiecistego języka. Zawsze jednak mówi to, co myśli, a potem konsekwentnie się tego trzyma. Za to można ręczyć!

Dowiedz się więcej

03/04

Rodzina, kraj, wiara

Lukas Podolski

Jeżeli Lukas Podolski mógłby zadać tylko dwa pytania, spytałby najpierw, czy rodzina jest zdrowa, a następnie, czy piłka jest dobrze napompowana. Obojętne, czy w Arsenalu Londyn w Premier League, czy w reprezentacji Niemiec – ktoś, dla kogo gra w piłkę jest taką pasją, niemal wszędzie gra u siebie.

Dowiedz się więcej

04/04

Business as unusual

Lukas Podolski

To prawda, że piłkarze zazwyczaj przykładają dużą wagę do swojego wyglądu. Jeżeli na boisku zawsze nosi się strój w tym samym kolorze co przynajmniej dziewięciu pozostałych, w naturalny sposób rodzi się szczególna skłonność do podkreślenia indywidualnego stylu.

Dowiedz się więcej